Обавештење о донетој Листи вредновања и рангирања пријављених пројеката активности Стратегије развоја социјалне заштите града Смедерева у 2024. години

Након спроведеног Јавног конкурса за финансирање и суфинансирање пројекта за реализацију мера и активности Стратегије развоја социјалне заштите града Смедерева у 2024. години Посебан циљ 1 – Развијање нових и унапређење постојећих услуга социјалне заштите уз унапређивање услова за превенцију; Мера и активност 1.8 – ПОДРШКА ПОРОДИЦАМА У РИЗИКУ ОД ИЗДВАЈАЊА ДЕЦЕ, Комисија за избор пројеката за реализацију мера и активности Стратегије развоја социјалне заштите града Смедерева прегледала је и разматрала пристигле пријаве. ОВДЕ можете погледати Листу вредновања и рангирања.