ДРУГИ ОН-ЛАЈН ПАРТНЕРСКИ ФОРУМ – ПЛАН РАЗВОЈА ГРАДА СМЕДЕРЕВА

План развоја града Смедерева за период од 2022. до 2029. године

У периоду од 26. априла до 4. маја 2023. године на сајту града Смедерева одржаће се II он-лајн Партнерски форум за потребе израде Плана развоја града Смедерева за период од 2022. до 2029. године.

На интернет адреси: https://smederevo.ls.gov.rs/plan-razvoja-grada-smedereva могу се пронаћи следећи документи, који су предмет разматрања II Партнерског форума:

• Преглед и анализа постојећег стања
  • SWOT анализа
  • Анализа спроведених анкета
  • Приоритетни циљеви мере по приоритетним правцима развоја града Смедерева
  • Визија

Овим путем позивамо све заинтересоване да погледају горе поменута документа и своје предлоге и сугестије пошаљу до 4. маја 2023. године на следеће електронске адресе:

ler.gusd@gmail.com

slavica.milovanovic@smederevo.ls.gov.rs

darko.radojkovic@smederevo.ls.gov.rs

Документа су израђена на основу свих доступних статистичких података, предлога чланова тематских радних група и анализе спроведених анкета.

Надамо се да ћете бити у прилици да посветите део свог времена и да на квалитетан начин помогнете процес израде Плана развоја града Смедерева за период од 2022. до 2029. године!