ЈАВНА РАСПРАВА У ПОСТУПКУ ИЗРАДЕ ПЛАНА ЈАВНОГ ЗДРАВЉА ГРАДА СМЕДЕРЕВА 2024-2028. ГОДИНЕ

Град Смедерево организује Јавну расправу за потребе израде Плана јавног здравља града Смедерева 2024-2028. године, у периоду од 11. до 27. новембра 2023. године.  Овим путем позивају се грађани, удружења, стручна и остала јавност да узму учешће у процесу јавне расправе.

Предлози, сугестије, иницијативе и коментари могу се доставити Градској управи града Смедерева путем електронске поште на е-адресу: ljiljana.todorovic@smederevo.ls.gov.rs закључно са 27. новембром 2023. године, до 15 часова.

Приликом достављања предлога, сугестија, иницијатива и коментара потребно је тачно да се наведе страна из Нацрт документа за коју се предлаже сугестија, иницијатива и/или коментар, са образложењем.

Текст Нацрта Плана јавног здравља града Смедерева 2024-2028. године може се преузети ОВДЕ.